Mes – žmonių su negalia mini futbolo lygos dalyviai

2018-05-25

Jau ketvirtus metus Padvarių socialinės globos namų gyventojai dalyvauja Seni cup mini futbolo varžybose. Turnyras vyko Marijampolėje gegužės 23-24 dienomis.

Septyni mūsų namų gyventojai: Arvydas Butkus, Juozas Marčiulionis, Sergej Marenkov, Tomas Ruibys, Ramūnas Pašilis, Viktoras Rapidovas ir Aleksas Šalnis vyko į Marijampolę dalyvauti mini futbolo varžybose.

14 komandų pasipuošę Seni cup marškinėliais pražygiavo Marijampolės „Arvi“ futbolo aikšte puikiai nusiteikę ir su nekantrumu laukdami varžybų pradžios.

Varžybos tarp komandų vyko karingai, azartiškai.

Pasibaigus pirmos dienos rungtynėms, visi grįžome į stovyklą, kurioje buvome apgyvendinti. Dalyviai buvo pavargę, bet geros nuotaikos. Vakare stovykloje laukė įvairios pramogos- cirko artistų“ Šypsena“  pasirodymas, Burbulų dėdė ir burbulų šou, saliutai,vaišės.

Kitą dieną pailsėję komandų  dalyviai vėl stojo į kovą. Padvarių socialinės globos namų gyventojai užėmė 6-ą vietą.

Po varžybų laukė apdovanojimai, prizai. Visi grįžo namo su atminimo dovanėlėmis. Globos namuose varžybų dalyvių laukė: buvo įteiktos padėkos , vaišės. Tikimės kad ir kitais metais busim pakviesti dalyvauti tokiame gražiame renginyje.

 

Socialinės darbuotojos Ilona Motuzienė ir Lilija Viskontienė